Zamość: Strzelali w sieci. Uczniowie LO CSM w czołówce

  • 16.04.2021, 15:03
  • ak
Zamość: Strzelali w sieci. Uczniowie LO CSM w czołówce Fot. LO CSM Zamość
Sebastian Naklicki i Kamil Uściak, drugoklasiści z Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu zajęli drugie miejsce w konkurencji strzeleckiej X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym Online, organizowanego przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej.

Uczniowie z Zamościa odnieśli sukces w konkurencji Counter-Strike: Global Offensive. W rozgrywce eliminacyjnej zmierzyli się z reprezentacją Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sejnach, pokonując rywali 9:4. Awansowali do grona 32 najlepszych zespołów i szli jak burza, pokonując kolejnych przeciwników 9:3, 9:0 oraz 9:6.

W rozgrywce finałowej wygrali z drużyną I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie i stanęli do potyczki o miejsce na najwyższym podium. Na tym etapie musieli uznać wyższość rywali z VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu. Ostatecznie zajęli drugie miejsce.

W całym turnieju wzięło udział ponad 100 drużyn z 55 szkół ponadpodstawowych działających w 16 województwach. Przyszli mundurowi rywalizowali w e-biegu terenowym na dystansie 10 km, strzelaniu online oraz teście wiedzy o bezpieczeństwie.

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe