Sleeveface – portret z książką. Konkurs w ZSZiO rozstrzygnięty

  • 16.04.2021, 10:00
  • ak
Sleeveface – portret z książką. Konkurs w ZSZiO rozstrzygnięty Fot. pixabay.com
Samodzielność pomysłu i wykonania, wkład pracy, oryginalność, kompozycję obrazu fotograficznego i jakość techniczną fotografii brali pod uwagę jurorzy III Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Sleeveface – portret z książką" zorganizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Komisja konkursowa, w której zasiedli  fotografowie Agnieszka Piecko-Żak i Piotr Mazurek oraz Lidia Grabowska, instruktor z Biłgorajskiego Centrum Kultury dokładnie przeanalizowała wszystkie zdjęcia, a autorów najlepszych fotografii nagrodziła i wyróżniła.

Wśród uczniów szkół podstawowych za pracę "Sekret mojej siostry" wygrał Bartłomiej Biela z SP im. Marszałka J. Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Na drugim miejscu za fotografię "Siostra" znalazł się jego szkolny kolega Norbert Wawrzusiszyn. Trzecią nagrodę otrzymała Alicja Kozirów z SP im. Jana Pawła II w Księżpolu, autorka zdjęcia "Twarzowe połączenie". Wyróżniony został natomiast Filip Odrzywolski z SP w Korytkowie Dużym, który wykonał zdjęcie zatytułowane „Wojownik”.

Reprezentanci organizatorów zajęli trzy pierwsze miejsca w kategorii szkół średnich. Wygrała Karolina Szmołda za zdjęcie „Nad Niemnem i nad Tanwią”. Drugi był Kacper Skiba („Podróż z książką przez wieki” ),a trzecia Patrycja Dycha („Walka z demonami ciemności”). Wyróżnienie za zdjęcie "Diablica" otrzymał Mateusz Gąsior z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju.

ak

Zdjęcia (8)

I miejsce Bartek Biela "Sekrety mojej siostry"
I miejsce Karolina Szmołda "Nad Niemnem i nad Tanwią"
II miejsce Kacper Skiba "Podróż z książką przez wieki"
II miejsce Norbert Wawrzusiszyn "Siostra"
III miejsce Alicja Kaziród "Twarzowe połączenie"
III miejsce Patrycja Dycha "Walka z demonami codzienności"
Wyróżnienie Filip Odrzywolski "Wojownik"
Wyróżnienie Mateusz Gąsior "Diablica"

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe