Tarnogród: TOK już po remoncie (TYLKO W GAZECIE)

  • 16.04.2021, 06:06
  • Leszek Wójtowicz
Tarnogród: TOK już po remoncie (TYLKO W GAZECIE) Drugiego takiego Muzeum Nożyczek nie ma w Polsce i w Europie, a być może i na świecie.
Z dawnego budynku zostały tylko fundamenty, ściany i dach. Wnętrze zostało kompleksowo zmodernizowane, zakupiono także nowoczesne wyposażenie. Zakończył się remont Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury w Tarnogrodzie. Ale to nie koniec dobrych wieści z tego miasteczka.

Tarnogrodzki Ośrodek Kultury jest już po remoncie.

– Zmiany dotknęły całe wnętrze ośrodka – mówi burmistrz Tarnogrodu Paweł Dec. – Kompleksowo przebudowana została sala widowiskowa – są nowe fotele, oświetlenie i nagłośnienie. Powstał balkon. Łącznie na widowni zasiąść może około 200 osób. Z myślą o Sejmikach Teatrów Wsi Polskiej powstała nowa scena teatralna. Mamy też ekran i rzutnik kinowy. Do tego dochodzi duża i nowoczesna sala konferencyjna, klimatyzacja i nawiewy, a także gruntownie wyremontowane pomieszczenia biurowe oraz garderoby.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe