Gm. Rachanie: Konieczna naprawa oczyszczalni (TYLKO W GAZECIE)

  • 16.04.2021, 06:00
  • wd
Gm. Rachanie: Konieczna naprawa oczyszczalni (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
Oczyszczalnia w Michalowie-Kolonii wymaga pilnego remontu.

Na początku ub. roku w oczyszczalni ścieków w Michalowie-Kolonii doszło do awarii. Naprawa usterek kosztowała 12 tys. zł. Ta, która szykuje się w najbliższym czasie będzie o wiele droższa. Wójt Roman Miedziak poinformował o niej radnych na sesji 29 marca.

 – Zauważyliśmy, że coś się dzieje dziwnego jeśli chodzi o napowietrzanie zbiorników – mówił wójt. Tłumaczył, że gmina nawiązała kontakt z firmą z Krakowa, która budowała oczyszczalnię, zajmuje się też serwisem, naprawą, konserwacją i wymianą zużytych elementów. Przedstawiciel tej firmy przyjechał do Michalowa-Kolonii i sprawdził co się dzieje. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe