Gm. Uchanie: Wisielec w lesie (TYLKO W GAZECIE)

  • 13.04.2021, 06:28
  • par
Gm. Uchanie: Wisielec w lesie (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
Zwłoki mężczyzny znalazł myśliwy w lesie w Odletajce (gm. Uchanie). Wisiały na pętli zadzierzgniętej na konarze jednego z drzew. Śledczy ustalili, że to obywatel Ukrainy. Wstępnie przyjęto, że przyczyną jego śmierci było samobójstwo.

– Trudno powiedzieć, jak długo te zwłoki tam wisiały. Więcej będzie wiadomo po sekcji, która zostanie przeprowadzona w najbliższych dniach – poinformowała nas Magdalena Janik-Sobańska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 14.04.2021, 08:05
Ciekawe u kogo pracował obywatel Ukrainy
Umotywuj to samobójstwo profesjonalnie
Umotywuj to samobójstwo profesjonalnie 13.04.2021, 20:07
Troche dziwne ze przyjechał tu trafił na takie za*** zeby sie powiesić. I to w czasie jak pozamykane dla nich są granice ???
Suweren
Suweren 13.04.2021, 13:53
Ta prokurator prowadziła nie udolnie sprawę w Zamościu przecie wałom na kilka milionów strat ZUS ,podatków słynnej piramidzie BUDMAT . Za to dostała awans ,czy to prima aprilis ???

Pozostałe