Ulhówek: Wójt wszechmogący (TYLKO W GAZECIE)

  • 13.04.2021, 07:00
  • Maria Dec-Kiełb
Ulhówek: Wójt wszechmogący (TYLKO W GAZECIE)
O tym co się komu godzi, a czego nie godzi robić i kto z sesji rady gminy robi cyrk.

Śniegi stopniały, śmieci wywozi Cisówka II, emocje opadły. Wiadomo kto jest tym „dobrym”, a kto „złym”. Tylko wciąż nie wiadomo kim jest Maja Olech, która miała szkalować i pomawiać mieszkańców gminy w swoich komentarzach w Internecie. Wójt bowiem nie potwierdził ani nie zaprzeczył, że to jego konto.

Powiedzieć, że ostatnia sesja Rady Gminy Ulhówek jak zwykle była barwna i emocjonująca, to zdecydowanie za mało. Zgodzić się z opinią wójta, że radny zrobił z niej cyrk, raczej trudno, choć to każdy po swojemu może ocenić, ale chyba jednak innego rodzaju był to spektakl. Na pewno wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Dużo, dużo szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 14.04.2021, 20:59
Jeśli to co mówi radny to prawda, i wójt z fałszywego konta obrażał ludzi, to powinien zrezygnować z urzędu. A jeśli nieprawda, to radny powinien wójta przeprosić.
hipopotam
hipopotam 15.04.2021, 17:08
przecież wszyscy wiedzą że Maja Olech to Łukasz Kłębek, nikt już z wójtem nie chce gadać, wszyscy są zdenerwowani, kto to widział, żeby osoba na takim niby poważnym stanowisku tak chamsko obrażała ludzi, przecież nawet piany oprych sie umie kulturalniej wypowiedzieć niż wójt
jeej
jeej 14.04.2021, 20:21
To już teraz rozumiem jak z gruntów zapiaszczonych, zadrzewionych i z wylanym betonem, tworzą gleby orne klasy bardzo dobrej, cuda :p

Pozostałe