Zabrali Bułgarowi cały towar

  • 12.04.2021, 11:09
  • ak
Zabrali Bułgarowi cały towar Fot. KMP Zamość
Można byłoby w to ubrać kilkaset osób, ale towar, z którym młody Bułgar przyjechał na giełdę w Mokrem pod Zamościem trafił do policyjnych magazynów. Bo cudzoziemiec miał w ofercie same podróbki.

Namierzyli go w niedzielę (11 kwietnia) zamojscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami urzędu celno-skarbowego. Na stoisku 23-letniego Bułgara znaleźli ponad 1000 sztuk koszulek, spodni i bluz, czapeczek z daszkiem, skarpet, bielizny oraz pasków do spodni oznaczonych nielegalnie znakami renomowanych firm.

– Towar został zabezpieczony, a właściciel nielegalnego asortymentu zatrzymany w policyjnym areszcie. 23-latek usłyszy zarzut naruszenia przepisów ustawy prawo własności przemysłowej. Za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo kara pozbawienia wolności do lat 2 – podsumowuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe