Zamość: Kierowcy, uważajcie! Drogowcy pracują na Szczebrzeskiej

  • 09.04.2021, 10:00
  • ak
Zamość: Kierowcy, uważajcie! Drogowcy pracują na Szczebrzeskiej Fot. UM Zamość
Drogowcy pracują, a samochody jeżdżą. Nie ma w planach zamykania ulicy, ale zmotoryzowani powinny zachować ostrożność przemieszczając się w rejonie ZOO w Zamościu.

Inwestycja "Przebudowa ulicy Szczebrzeskiej i Męczenników Rotundy" jest realizowana przez miasto, a zlecone prace wykonują specjaliści z Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Sp. z o.o.  Teraz remontowany jest most. Poza tym na jezdni ma być kładziony asfalt, a po obu stronach powstaną chodniki ze ścieżkami rowerowymi. 

Wszystkie prace będą prowadzone bez zamykania tego odcinka. Wykonawca postara się, by utrudnienia zminimalizować, ale wykluczyć się ich nie da. Stąd apel do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do tymczasowego oznakowania.

Zamość realizuje zadanie z własnych środków, ale stara się o dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JA
JA 09.04.2021, 12:25
To teraz dojechanie do starówki będzie bardzo utrudnione, z każdej strony remont i budowa drogi.......

Pozostałe