Zamość: Punkt szczepień przeciw COVID-19 powstanie w hali OSiR

  • 08.04.2021, 11:41
  • ak
Zamość: Punkt szczepień przeciw COVID-19 powstanie w hali OSiR Fot. OSiR Zamość
Co najmniej jedno takie miejsce powinno być uruchomione w każdym powiecie. Zamość będzie miał swój Punkt Szczepień Masowych w hali tenisowej przy Ośrodku Sportu i Rekreacji na ul. Królowej Jadwigi 8.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy w magistracie wynika, że punkt przy OSiR zacznie działać w trzeciej dekadzie kwietnia. Personel ma zapewnić Zamojski Szpital Niepubliczny. Placówka też zorganizuje ten PSM. Plan jest taki, aby dziennie ze szczepień przeciwko COVID-19 mogło tam skorzystać ok. 400 osób.

Jak to zostanie zorganizowane? Gdzie punkty szczepień masowych uruchomią pozostałe powiaty? O tym w najbliższym, papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe