Biłgoraj: Angelika Serwin z ZSZiO to fryzjer artysta

  • 08.04.2021, 14:00
  • ak
Biłgoraj: Angelika Serwin z ZSZiO to fryzjer artysta Fot. ZSZiO Biłgoraj
Do finału dostali się tylko najlepsi z najlepszych. Ale to Angelika Serwin, uczennica Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zajęła pierwsze miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim online „Fryzjer artysta”.

Organizatorem konkursowych zmagań, adresowanych do uczniów kształcących się w zawodzie fryzjera, był Zespół Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie. Każdy z uczestników musiał nagrać kilkuminutowy film dokumentującego proces tworzenia fryzury, ale też wykonać zdjęcia całej stylizacji modelki, czyli fryzurę, makijaż i strój.

Spośród wszystkich zgłoszeń do finału zakwalifikowano 15 prac, w tym trzy autorstwa uczennic ZSZiO w Biłgoraju. Poziom był podobno bardzo wysoki, tym większe więc gratulacje należą się Angelice Serwin, której jury przyznało pierwsze miejsce.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe