Komarów-Osada: Przyjeżdża mammobus. Bezpłatne badania dla kobiet

  • 09.04.2021, 08:21
  • ak
Komarów-Osada: Przyjeżdża mammobus. Bezpłatne badania dla kobiet Fot. pixabay.com
W poniedziałek, 12 kwietnia do Komarowa-Osady dotrze mammobus. W ambulansie prowadzone będą badania wykrywające raka piersi.

Pacjentki mogą się zgłaszać na badanie w godz. 8-14. Wcześniej powinny się zapisać, telefonując na nr: 723 351 002 i 003.

Profilaktyczna akcja jest darmowa dla kobiet między 50 a 69 rokiem życia. Właśnie w tej grupie wiekowej notuje się najwięcej zachorowań na nowotwory piersi. Nie trzeba mieć żadnego skierowania. Wystarczy przyjść, zabierając ze sobą dowód tożsamości. 

Oczywiście należy pamiętać o zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Panie proszone są o zaopatrzenie się nie tylko w maseczki, ale również rękawiczki. Na miejscu dostępne będą ponadto środki do dezynfekcji rąk.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe