Hrebenne: Przybył z Iranu nielegalnie

  • 08.04.2021, 08:06
  • Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG
Hrebenne: Przybył z Iranu nielegalnie Fot. NOSG
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatela Iranu. Mężczyzna ten wcześniej nielegalnie przekroczył granicę państwową z zamiarem przedostania się do Niemiec.

W sobotę, 3 kwietnia br., funkcjonariusze SG z placówki w Hrebennem, zatrzymali w pobliżu granicy na terenie powiatu tomaszowskiego, obywatela Iranu, który pieszo, nielegalnie przekroczył granicę państwową z Ukrainy do Polski. 47 – letniego mężczyznę udało się zatrzymać, dzięki urządzeniom do nocnej obserwacji terenu oraz umiejętnościom tropiącym psa służbowego DORA i jego przewodnika.

Po przebadaniu przez lekarza oraz pobraniu próbek na obecność SARS-CoV-2, obywatel Iranu został doprowadzony do pomieszczeń służbowych SG w Hrebennem. Zatrzymany migrant przyznał się do nielegalnego przekroczenia granicy RP. Zeznał, iż powodem jego wędrówki była chęć przedostania się do Niemiec.

Za popełnione wykroczenie, mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Po zakończeniu wobec mężczyzny czynności administracyjnych, został on przekazany służbom granicznym Ukrainy.

 

Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
szkoda
szkoda 09.04.2021, 19:21
Szkoda że z tych muslimów migrantów tylko 10% to kobiety a jak TVN wciska propadgande to pontony wyładowane kobietami z małymi dziećmi hahaha. A za tym pontonem 30 pontonów obsadzonych fanatykami młodymi i gdzie piepszony Frontex bo jak istniałyy lokalne sł graniczne to takich rzeczy nie było a nielegalnych deportowali z mety, Co ta UE miesza że sprowadza z azjii taniej żywność i zalewa Europe nielegalnymi emigrantami? Planują kolejną wojne na skutek kryzysów i niezadowoleń społecznych ? Niemcy są na to przygotowami w tydzien przestawią WV , BMW , i reszte na zbrojenia . a my gyfianych producentów podzespołów tych fabrym nie przestawimy. Nawet w godzine w Orange nam odetnie internet i *** zimna hahahha Ebani sprzedali każdą gałęż przemysły strategicznego a teraz sie czepoiają Orlen. CPN rozebali komychy żeby porobić sie prezesami i blendować syfem paliwa. Mafia ebana walczyła z dominacją gospodarczą narodowych firm, a sciągali dominacje firm zachodnich idioci. Teraz Hegemonia jest Microsoft bo każdy komputer jest tym zarażony hahahahh Ciekawe jakich systemów operacyjnych używa nasz rząd czy MON. Bo chyba nie poszli na łatwizne i na Orange i Microsoft jadą jak Google Trumpa od władzy potrafiło medialnie odsunąć z platform. To co z taką Polską zaściankową zrobią ? Gwarancji udzielą jak w 39 hahahha Błazny

Pozostałe