Krynice: Seniorzy gotowi doradzić (TYLKO W GAZECIE)

  • 09.04.2021, 07:00
  • wd
Krynice: Seniorzy gotowi doradzić (TYLKO W GAZECIE) Kadencja Gminnej Rady Seniorów w Krynicach potrwa trzy lata.
W gminie Krynice powołano Radę Seniorów. Jej członkowie będą reprezentować interesy najstarszych mieszkańców gminy. Liczą, że współpraca z wójtem będzie owocna. Swoje pierwsze pomysły przedstawią podczas najbliższej sesji.

Rada liczy osiem osób. Jej przewodniczącym jest Janusz Hałas, wiceprzewodniczącym Witold Semczuk, a sekretarzem Grażyna Gałek.

 – Postulowaliśmy o powołanie rady jeszcze za poprzedniego wójta i poprzedniej przewodniczącej rady gminy. Uważali jednak, że nie jest potrzebna. Teraz jest nowy wójt i nowy przewodniczący przychylny nam i dlatego rada powstała – mówi Janusz Hałas, emeryt, prezes Klubu Seniora w Krynicach, były naczelnik gminy, przewodniczący rady gminy, a także wieloletni dyrektor Zamojskich Zakładów Zbożowych.

Wśród radnych seniorów są sami aktywni ludzie, m.in. byli pracownicy gminy. Wszyscy pełni zapału do pracy. Na najbliższym spotkaniu przedstawią swoje pierwsze propozycje i uwagi.

Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe