Kargul i Pawlak staną na parkingu (TYLKO W GAZECIE)

  • 07.04.2021, 09:04
  • wd
Kargul i Pawlak staną na parkingu (TYLKO W GAZECIE)
– Kargul i Pawlak byli w Ameryce, ale wracają. Już są na lotnisku. Nie będę ich woził po hotelach, niech od razu przyjeżdżają do Suśca i witają naszych gości – żartuje wójt gminy Susiec Zbigniew Naklicki.

W  Suścu od pewnego czasu nie ma wyrzeźbionych w drewnie postaci Kargula i Pawlaka, bohaterów komedii „Sami Swoi”. Ale tak naprawdę nigdzie nie polecieli, tym bardziej, że teraz wyjazdy zagraniczne z powodu pandemii są niewskazane. Sąsiedzi są w renowacji. Po niej wrócą do Suśca, tylko w inne miejsce, już nie na główne skrzyżowanie.

 – Było tam niebezpiecznie. Zdarzył się wypadek. Przeniesiemy pomnik w nowe miejsce, na parking przy policji i urzędzie gminy. Tam każdy bezpiecznie, bez wychodzenia na skrzyżowanie będzie mógł się z nimi fotografować – tłumaczy wójt Zbigniew Naklicki.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe