Nowy radny w sejmiku (TYLKO W GAZECIE)

  • 07.04.2021, 07:00
  • wd
Nowy radny w sejmiku (TYLKO W GAZECIE) Robert Bondyra (w środku) został radnym województwa lubelskiego.
29 marca złożył ślubowanie nowy radny sejmiku wojewódzkiego, Robert Bondyra. – To będzie mocny głos w radzie województwa dla dobra mieszkańców powiatu – mówią samorządowcy z powiatu tomaszowskiego.

Robert Bondyra w latach 2010-2014 był radnym powiatu tomaszowskiego. Trzy lata temu startował w wyborach do sejmiku wojewódzkiego. Uzyskał wtedy poparcie 8968 osób. Tyle głosów nie wystarczyło jednak, by mógł objąć mandat. Z takim wynikiem był jednak pierwszy po osobach, które mandat dostały. 10 lutego zmarła Maria Gmyz, radna sejmiku. Robert Bondyra objął po niej mandat. 29 marca podczas sesji sejmiku wojewódzkiego Robert złożył uroczyste ślubowanie.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe