Pomóż pogorzelcom na zrzutka.pl

  • 06.04.2021, 14:00
  • ak
Pomóż pogorzelcom na zrzutka.pl
Od tego pożaru minęło już sporo czasu, ale ludzie, którzy stracili w nim dorobek życia, cały czas potrzebują pomocy. W internecie trwa zbiórka pieniędzy dla pogorzelców z Cukrowni Wożuczyn.

Do pożaru doszło pod koniec lutego. Ogień strawił dach kamienicy i dwa mieszkania. Pozostałe lokale również są zniszczone, bopodczas strażackiej akcji zostały zalane. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale straty są bardzo duże. Przekraczają milion złotych.

CZYTAJ TAKŻE: 9 RODZIN W JEDNĄ NOC STRACIŁO DACH NAD GŁOWĄ

Pieniądze są potrzebne nie tylko na odbudowę, ale również na projekt. Obiekt ma wartość historyczną. Zaprojektował go warszawski architekt Tadeusz Zieliński.

Każdy może wspomóc pogorzelców wpłacając pieniądze na konto zrzutki.pl.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe