Hrubieszów: Nowe łóżka dla pacjentów

  • 05.04.2021, 12:43
  • red.
Hrubieszów: Nowe łóżka dla pacjentów Fot. Szpital Powiatowy w Hrubieszowie
Dokładnie 93 nowoczesne łóżka trafiły w ostatnim czasie do szpitala w Hrubieszowie. Zostały placówce przekazane z Agencji Rezerw Materiałowych, a dostarczone przez Lubelski Urząd Wojewódzki.

To bardzo duża i kosztowana pomoc. Wartość jednego takiego łóżka to ok. 10-12 tys. zł. Cały transport został już rozdysponowany i podzielony między szpitalne oddziały.

– Przywiązujemy najwyższą wagę do bezpieczeństwa i komfortu naszych Pacjentów, dlatego chcemy zapewnić im także wysokiej jakości elektryczne łóżka medyczne. Docelowo, chcemy wymienić wszystkie łóżka, sukcesywnie pozbywając się reliktów przeszłości, czyli łóżek pamiętających początki naszego szpitala. Staramy się stale rozwijać naszą placówkę – mówi lek. med. Dariusz Gałecki, dyrektor Szpitala Powiatowego w Hrubieszowie.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wystarczy
Wystarczy 11.04.2021, 07:45
Podać liczbę osób nieuprawnionych, a danymi zajmie się prokurator.
Krzysiek
Krzysiek 05.04.2021, 17:31
Ale wiocha przecież dyrektor udostępniając listy dla komisji zdrowiaa starostwa niezdradza danych osobowych a jedynie dane kto został zaszczepiony czekamy na wyniki prawidłowości szczepień ktoś za to ponosi odpowiedzialność personalna za podjęta decyzje niezgodna z zasadami etyki lekarskiej
Zero
Zero 05.04.2021, 12:58
A wiocha zamiast pomóc to jeździ do ziobry. Wieś tańczy wieś śpiewa.

Pozostałe