Gm. Telatyn: Mają cały milion do wydania

  • 02.04.2021, 08:00
  • ak
Gm. Telatyn: Mają cały milion do wydania
Telatyn to jedna z tomaszowskich gmin, które otrzymały pieniądze z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Samorząd ma do wydania równo milion złotych i spożytkuje go na dwie konkretne inwestycje.

Cieszyć się już mogą mieszkańcy Łykoszyna, bo dzięki dotacji w ich miejscowości zostanie przebudowany 310-metrowy odcinek drogi. Na spód pójdzie solidny tłuczeń, a na niego będzie wylany asfalt. Te drogowe roboty pochłonąć mają 400 tys. zł.

Więcej potrzeba na budowę wodociągu w Dutrowie. To zadanie również będzie wykonane dzięki wsparciu z FIL. Ma kosztować 600 tys.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe