Szczebrzeszyn: Uważajcie na oszustów! Naciągają na solary

  • 01.04.2021, 15:09
  • ak
Szczebrzeszyn: Uważajcie na oszustów! Naciągają na solary Fot. pixabay.com
Chodzą po domach, podają się za gminnych urzędników i namawiają na podpisanie umów na montaż instalacji solarnych, a tak naprawdę próbują wyłudzać pieniądze. Przed oszustami ostrzegają władze Szczebrzeszyna.

W ostatnim czasie do urzędu zaczęły docierać informacje o takich podejrzanych wizytach. Burmistrz Henryk Matej zareagował, publikując komunikat z ostrzeżeniem przed naciągaczami, którzy usiłują wyłudzać pieniądze bądź dane od mieszkańców gminy.

Szef samorządu przyznaje, że gmina realizuje właśnie dwa projekty związane z instalacjami solarnymi, jednak urzędnicy nigdzie nie chodzą, nikogo osobiście nie odwiedzają, a jedynie telefonicznie kontaktują się z tymi, którzy są na liście, bo do udziału w projektach się zgłosili. 

"W przypadku Państwa wątpliwości co do wiarygodności dzwoniącej osoby, prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami merytorycznymi Urzędu Miejskiego pod numerami telefonu 84 6821 095 lub 84 6822 055 w godzinach pracy urzędu" – podpowiada Henryk Matej.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe