Gm. Hrubieszów: Kto ma działkę pod słoneczną farmę?

  • 02.04.2021, 07:00
  • par
Gm. Hrubieszów: Kto ma działkę pod słoneczną farmę?
Jedni mają działki, drudzy chcieliby je sprzedać albo wydzierżawić. Gmina Hrubieszów chce skojarzyć właścicieli takich działek z firmami poszukującymi terenów pod inwestycje związane z budową elektrowni fotowoltaicznych.

Od kilku miesięcy do Urzędu Gminy w Hrubieszowie napływają pytania od firm poszukujących terenów pod inwestycje związane z budową elektrowni fotowoltaicznych.

 – Chcemy pomóc w skojarzeniu właścicieli takich działek i inwestorów zainteresowanych budową farm fotowoltaicznych. Propozycja jest skierowana do właścicieli działek o powierzchni co najmniej 2-3 ha na glebach IV-VI klasy, położonych w odległości do 500 m od linii energetycznych średniego napięcia – tłumaczy wójt gminy Hrubieszów Tomasz Zając.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe