Zamość: Pobiegną wokół Twierdzy

  • 05.04.2021, 07:06
  • MaSzt
Zamość: Pobiegną wokół Twierdzy Fot. pixabay.com
Na 2 maja (niedziela) zaplanowany został VIII Ogólnopolski Bieg Wokół Twierdzy Zamość. – Zawody będą złożone z biegów dla dzieci i młodzieży, biegu głównego dla kobiet, mężczyzn, służb mundurowych i nauczycieli oraz marszu nordic walking.

Będzie to kontynuacja biegów „Wokół Twierdzy” z okresu dwudziestolecia międzywojennego. W tym roku dystans głównego biegu i marszu nordic walking, w związku z remontami na zamojskim Starym Mieście, będzie wynosił 4000 m, a dystans biegów dla dzieci i młodzieży – od 300 do 800 m – informują działacze Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia LZS w Zamościu.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe