Hrubieszów: Krzyk kobiety ściągnął policję. Interwencja była nietypowa

  • 30.03.2021, 11:30
  • ak
Hrubieszów: Krzyk kobiety ściągnął policję. Interwencja była nietypowa
Środek nocy i głośny krzyk kobiety na jednym z hrubieszowskich osiedli. Przyjechała policja. Mundurowi mieli nietypowe zadanie: oswobodzić 23-latkę spod kaloryfera.

Wołanie o pomoc usłyszała mieszkająca po sąsiedzku kobieta. Zaalarmowała policję. Mundurowi już pod blokiem ustali, z którego okna dochodzi wołanie i weszli do środka. To co zobaczyli, bardzo ich zdziwiło.

Na podłodze przy kaloryferze leżała młoda kobieta. Nie mogła się ruszyć, bo nie potrafiła spod metalowej rurki wydobyć głowy.

Policjanci uratowali ją z opresji, a przy okazji ustalili, że tego dnia 23-latka piła alkohol. Później miała wrażenie, że ktoś ją goni, chciała schować się pod kaloryferem przed napastnikiem, ale się tam zaklinowała. W domu nie było nikogo, kto mógłby jej pomóc, dlatego zaczęła krzyczeć.

Na szczęście poza tym, że najadła się strachu, nic poważnego jej się nie stało.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
:)"
:)" 06.04.2021, 12:16
Ciekawe ilu sąsiadów wpadło pomóc przed policją lecz miast tego wyzupcylo i posło nazd hej :>
e tam alkohol
e tam alkohol 31.03.2021, 09:59
powinni sprawdzic krew na obecnosc narkotyków

Pozostałe