Hrubieszów: Wizyty w placówce ZUS znów dostępne

  • 30.03.2021, 11:06
  • Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim
Hrubieszów: Wizyty w placówce ZUS znów dostępne
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Hrubieszowie po kilkudniowej przerwie uruchamia bezpośrednią obsługę klientów. Od 30 marca klienci znów mogą korzystać z wizyt w placówce.

Mimo ponownego otwarcia sali obsługi ZUS zachęca klientów do wyboru innych, bezpieczniejszych form kontaktu. Taką usługą jest e-wizyta, czyli wideorozmowa z pracownikiem ZUS prowadzona przez internet. Wystarczy się na nią wcześniej umówić. Wolne terminy e-wizyt są dostępne nawet z dnia na dzień.

Dokumenty i wnioski można przesyłać przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS, pocztą tradycyjną lub składać je w zabezpieczonej skrzynce przy wejściu do sali obsługi.

Informacje o bieżących zmianach w obsłudze klientów w placówkach ZUS znajdują się na stronie www.zus.pl.

Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe