Uczniowie z Zamościa w olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii"

  • 03.04.2021, 06:00
  • ak
Uczniowie z Zamościa w olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii"
Kilkoro uczniów zamojskich szkół średnich awansowało do kolejnego etapu olimpiady projektów społecznych "Zwolnieni z Teorii".

Na sukces ten zapracował Maciej Kutnik, uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej. Udało się to również uczennicom ZSP nr 1: Jagodzie Kropornickiej, Klaudii Juszczak i Agacie Kornackiej.

"Zwolnieni z Teorii" to pierwszy w Polsce praktyczny konkurs, którego uczestnicy mają szanse rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy np. zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów. Udział daje im również międzynarodowe certyfikaty, które w przyszłości są przydatne w poszukiwaniu zatrudnienia, ale również przy rekrutacji na studia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe