Policja przesłuchuje radnych (TYLKO W GAZECIE)

  • 30.03.2021, 07:00
  • Maria Dec-Kiełb
Policja przesłuchuje radnych (TYLKO W GAZECIE) Sprawa tajemniczych przesłuchań radnych wypłynęła podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego.
Nie, to nie jest Prima Aprilis. To historia jak najbardziej prawdziwa.

Jedni mówią, że policja przesłuchała już wszystkich powiatowych radnych, drudzy, że tylko część. Jeszcze inni, że może połowę. Trwa dochodzenie. W jakiej sprawie? Tego nie wie nikt. Kto rozpętał tę burzę? Tego również nie wiadomo. Pojawia się jednak przypuszczenie, że przyczyną był… donos.

Sprawa tajemniczych przesłuchań radnych wypłynęła podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Tomaszowskiego.

 – Na początku tego roku miałem rozmowę z funkcjonariuszami policji odnośnie udziału w sesjach i komisjach rady. Podobno jest prowadzone jakieś postępowanie przygotowawcze i wyjaśniające. Nie wiem o co chodzi – mówił radny Robert Kuźniarz. Prosił zarząd powiatu, starostę, o wyjaśnienia jeśli coś wiedzą w tej sprawie, bo tym byliby również zainteresowani inni radni, którzy także byli przesłuchiwani.  

Szczegóły tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe