Zamkną szpital w Hrubieszowie? (TYLKO W GAZECIE)

  • 30.03.2021, 06:08
  • Mariusz Parol
Zamkną szpital w Hrubieszowie? (TYLKO W GAZECIE) Banery wiszą na budynku przychodni. To akcja wsparcia dla dyrektora SPZOZ.
27 lekarzy zatrudnionych w szpitalu w Hrubieszowie złożyło wypowiedzenia umów o pracę.

Medycy rezygnują z pracy w SPZOZ w Hrubieszowie, aby wesprzeć dyrektora Dariusz Gałeckiego, który zrezygnował ze stanowiska, bo uznał, że nie widzi możliwości dalszej współpracy ze starostą Anetą Karpiuk. Jeżeli lekarze w ciągu miesiąca nie wycofają wypowiedzeń, pod koniec kwietnia szpital zostanie zamknięty.

23 marca Dariusz Gałecki, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie, złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że jego rezygnacja „nie jest podyktowana brakiem współpracy ze starostą, a całkowitym brakiem możliwości porozumienia z Anetą Karpiuk – starostą hrubieszowskim”.

Więcej szczegółów dotyczących trudnej sytuacji w hrubieszowskim szpitalu znajdziesz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (89)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Powodzenia
Powodzenia 10.04.2021, 02:58
Mafijne ograbianie społeczeństwa na poziomie rządowym , I uj wam w Bolka bo większośc spiedoliła z tego fałszywego złodziejskiego kraju wyrównajcie do najniższej w niemczech bo chleb i woga ma tym samym poziomie śmieci nie ograniczome normami to tannsze w niemczech hahahah A w ebanej Wawiie 80 m2 milion złotych hahahha taniej w USA niż w tym syfie okradanym przez każdą opcje polityczną
Ujom wierzyć  jak ścierfo   tworzy nawet Amberdold oficjalnie
Ujom wierzyć jak ścierfo tworzy nawet Amberdold oficjalnie 10.04.2021, 02:53
Najpierw Prezydent Bolek , z yum co flotą TIRów wyjechał z wWrocławia . Piepszona sprzedajna opozycja ustawione co rozebała z innymi gospodarke
Niewierze w was złodzieje zarówno z akcyzą jak i z finansowaniem. więcej…
Niewierze w was złodzieje zarówno z akcyzą jak i z finansowaniem. więcej odbieracie biednym żeby finansować laptopy , 13 i 14 emerytów co mają stałe dochody 10.04.2021, 02:50
I nie jestem niepoczytalny hahahahprzejścia dla pieszych nawet pod wpływem zlokalizuje ale czy wy jesteście na tyle poczytalni zeby mi coś zarzucić jak mnie okradacie hmmm dacie rade sądownie to udowodnić ze was szkaluje hahahha . Hyba nie idioci to po co te szopki jak mi ZUS bezprawnie przetrzymywał pozwy sądowe. Dziadowskie złodziejskie państwo!!!!!!!!!!!!!!!! Już w was uje nie wierze
okradany przez NBP , ZUS. US i reszte dziadostwa państwowego co udaje…
okradany przez NBP , ZUS. US i reszte dziadostwa państwowego co udaje urzędników , ebany bolszewizm NKWD tez do głodu doprowadziło Ukraine 10.04.2021, 02:43
Etap podkomisji Smoleńskiej haha kaa wydana i nic nie ustalonne. A ludzie sie łudzili. Może koniec z farsą bo jeden z braci też uczestniczył w układzie post okrągłostołowym. Zdziwił sie ebany bolek jak go wyebał Jaruzel czy kiszczak jak pośmiertnie teczki przekazał. A tyle ludzi gineło zeby ta qurfa zachowała anonimowość jakio ikona solidarności. Piepszone sprzedawczyki okrągłostołowe co mają z tego kase a ja mam gufno bo nawet program 500+ kociarrza tak sami mi pomógł jak jego wspomaga. Tylko róznica jest taka ze on na to nie płaci a rozdaje a ja na to płace i nie otrzymuje. I squrfysysyny dalej utrzymują zarobki na poziomie naw opłat za wode w niemczech. Komu qurfa zależy na trzymaniu takich zarobków ze siła robocza spiedala po za granice a naród płaci za wyszkolenie tej siły? Bo zastana cena chleba jest jak w niemczech pewnie teraz i materiały bydowlane , O uj tu chodzi ze w Polsce drogo sie robi w porównaniu z tym co niemiec zarabia? Kolonia piedolona obcego kapitału . PIS podwyżcie zarobki do zachodnich a szok cenowy potrwa ze 3 mieś . Ale zrobicie to co ebany balcerowitć 10 lat temu

szmatławstwo
szmatławstwo 10.04.2021, 02:13
czytacie to Ehelon hahaha i tworzycie baze danych tych co piszą bo ci co robią i wiedza na takich stronach nie piszą hahahahah
 bez jakj bo ręce opadają
bez jakj bo ręce opadają 10.04.2021, 02:09
Znacie ich wszyscy to ludzie najwyższego wtajemniczebia teraz od PESEL a kiedyś to siedziało na paszportach w SB. co od dowodów , od pesel . to ludzie najwyżsszego wtajemniczenia bo znają waszych rodziców , wasze pochodzenie. Taka qurfa siedzi od czasów ppr i zna was wszystkich niedawno wyznaczyła następce nieprzypadkowo bo to dane poufne i poszła na emeryture I po uj wam to ze jakiś ukraińec zna wasze dane osobowe i dysponuje wiedzą przekazując ją komuś innemu? dziwne co nie Tak sprzedali Wołyń. A ta qurfa szuja nie potwierdzała pochodzenia mojego dziadka Japierd. Ukrainiec hahhahaa. *** na to ma emeryture dzieci obsadził w zastępstwie , ciekawe czy uświadomione ze są ukraińcami hmmmm. Nie wiem jak to sie odbywa i odbywało po tamtej stroonie. Ale jak składają wnioski o walke z systemem komunistycznym w szeregach UPA i starają sie dofinansowania do emerytór hahahah na squrfysyna co moją rodzine mordował mam płacić zeby dodatek mu leciał za walke z systemem komunistycznym bo bandyta był w UPA

zupe donosiłem w 83 do stoczni hahahah no i lugolą mnie poili bo konflikt…
zupe donosiłem w 83 do stoczni hahahah no i lugolą mnie poili bo konflikt nuklearny to kombatant jestem ze nie wspomne ile potyczemk z mo mniałem Uprawnienie Zbowidowca w ij mi sioe nal 10.04.2021, 01:56
śmieszyli mnie komuchy co omilali kapliczki z daleka a teraz z mojej rodziny chcą zrobić komuchów. Piepszona ateistyczna hydra bardziej komunistyczna niż funkcjonariusz państwowy co -zdejmowany przez komendanta żyda krzyż z posterunku z śmietnika wygrzebał i przyniusł do domu. Teraz ebane ścierfo z ub psuje jego reputacje fałszując historie. Robiąc za pomocą emerytów Policji a przysięgających nadwiślanmczykom, wstawiając nwm ukradzione foty na strony regionalne , i dopisyjąc do nich jakieś gufno postkomunistyczne dzięki któremu kariere zrobił ten emeryt ebany policjant . Pista przysięgała nadwiślańczykom za komuny a teraz wielki patriota jak po szzceblach władzy jest na emeryturze hahhaha
ale przysięgał wierność orłowi bez korony ebany fałszywiec nadwiślańczyk. Taka to nasza kadra co zmiana to sie dostosują squrfiele i współpracuja z jaką by nie było władszą . I niech IPN nie zaprzecza. Tworzycie mity i ebanych bohaterów
chodzący na majówki w 80 latach  co wszystko okazało syfem
chodzący na majówki w 80 latach co wszystko okazało syfem 10.04.2021, 01:42
Uświadomijcie sobie ze biblia nie wymienia Kacpra Melchiora i Baltazara to tylko wymysł naszej wiary inne wiary wymieniają inną liczbe nwm wysłanników. Po co klamstwo trzczić ?Ilu było wysłanników ze wschodu . Bo bezsensu by było utrzymywanie w tradycjii w kazdej innej wierze czegoś innego. Fałszywe ebanie to jest jak dla mnie a nie mówie ze Watykan z tym sie zgadza. tylko ja widze fałszywość tej wiary??????????????????
TW regionalny
TW regionalny 07.04.2021, 20:44
I wy piedolenie z Okrągłego stołu i z LWP chcecie zrobić z ORMO czy tam MO Animatorów komunizmu piedolona komuno ? Niedoczekanie wasze, komuchy jak dalej pomnik armi LWP stoi w Hrubieszowie a były zołniwrz tej armi jest jako towarzysz z tw regionalnym i jako były dyr sp nr 1. Same ebane komuchy siedzą w TW regionalnych i tworzą historie hahahahaha
Na pohybel komunie okrągłostołowej spod znaku Bolka i Tw kaczora bo chyba…
Na pohybel komunie okrągłostołowej spod znaku Bolka i Tw kaczora bo chyba też tam siedział 07.04.2021, 20:36
Przerobiła nas ebana komuna z tymi Tw przy okrągłym stole. Teras siue squrfiele lansują przy pomnikach niezłomnych. Zasrańcy
Niezłomny TW Balcerek
Niezłomny TW Balcerek 07.04.2021, 20:33
Dobra nie wychylajcie łbów zasrancy komunistyczni jak żyją jeszcze ludzie co was znają. PROSTO ? Bo sie robi jakaś posrana patologiczna elita komunistyczna jak TW Bolek że tw SB-ecji stoją pod grobami AK i udają uj wie kogo !!!!!!!!! Niezłomnych ułomnych pewnie hahahahaha Popiedoleńców nie brakuje nawet w IPN
coś o czyms dla wtajemniczonych
coś o czyms dla wtajemniczonych 07.04.2021, 20:25
Serio Michaś nie potrafisz zorganizować Sesji Rady miasta przez , nwm Skype że UN sie miga Covidem jak ułomny czy tylko idiotów udajecie bo namieszaliście , a ty masz takie zlecenia partyjne ze leczysz sie w LBN? Chybqa że wypadek bedziesz niał BMW w Lizingu w Hrubieszowie to co wtedy ? Twoja matka też chyba potrzebyje częstych wizyt Michałku i tak rospiedolicie szpital zebyś miał na bmw v 12 EBANY EGOISTO ? takich ludzi powinni izolować a nie wybierać w wyborach na radnych. Zaślepieni swoim sukcesem ebane pachołki
Syfiarze   !!!!!!!!!
Syfiarze !!!!!!!!! 07.04.2021, 20:18
Qurfa jak mnie irytuje jak widze starą komune co ich ojciec siedział w WKU a on zarabiał w UM na odroczeniu sł zasadniczej, i inne takie ścierfa komunistyczne pod pomnikami AK? sami nawet nie wiedzą kogo te pomniki reprezentują hahahah. Piedoleni pozerzy co przed kampanią chcą sie pokazać. Może Pan Antoniuk pokaże sie przy tablicy pomordowanych w Obrowcu. Bo nie wiem czy z tych Antoniuków z Brodzicy pochodzi ?? Ebane ściemniacze co tylko ryj do koryta pchają, a Covid im utrudnia porozumienie.
***  z  wami komuchami przed  pomnikami AK
*** z wami komuchami przed pomnikami AK 07.04.2021, 20:12
Piedolone lokalne komusze SB-ckie układy gdzie tatós synową zatrudnia a koleś syna ... Ebane realia postkomuny. Gdzie w starostwie siedzą ci sami w tym samym budynku co był siedzibą PZPR . Dobrze że piedoleni nie pokazują fot ojców przed budynkiem PPR a szukają winnych komuny squrfysyny komunistyczne tworzące lokalną władze!!!!!! Bando ebana komunistyczna. Myślicie ze nikt was nie zna sekretarze komunistyczni i nikt nie pamieta waszych komunistycznie ułożonych dzieci co teraz są w urzędach , piepszeni komuniści ??? że qurfy znajdziecie jakieś foty i sie wybielicie ?
lokalna patola
lokalna patola 07.04.2021, 20:03
Jak widze lokalne qurfy komunistyczne co za komuny tworzyły elite PZPR przy pomnikach AK i lokalnych cingciarzy co na SB podpiedalali jako elite historyczną z ambicjami na radnych to żygać mi sie chce z tego miasta. Pie...dolona komuna jak siedziała tak siedzi. SB-cja ma dalej hurtownie i sklepy z bronią , A eb,,,ani konfidenci zarabiają na grobach. Piedolone miasto komuchów co sami siebie ustawili !!!!!!!!!!!!!! Ebana klika lokalna bo typ co go wyebali z ZE nigdzie nie pracował a pobudował sie za nic na Glinkacch i sie szmaciarz patrzy jak bym mu okradł chałupe ze złotych rubli na oś basaja Piepszone szumowiny. No i ten rewizor ebany - to tak na marginesie szumowin. A naczelny były konserwator nasz to chyba skup butelek prowadzaił na tej ulicy co Getto było. To co on może wiedzieć > módł i mu Miecio podpowiadał < o Hrubieszowie Jak to patologia była lokalna ???? I niech mi ktoś coś zarzuci hahahah Może Miecio ???????????? To pogadamy
Tw Homogenizowany Kot
Tw Homogenizowany Kot 07.04.2021, 18:11
Piepszone komuszki co w latach 40-tych byli zwykłymi złodziejami , w latach 70-tuch nadgorliwymi komuchami . a po 2010 zrobili sie pokoleniem kombatantów hahahah . Kłamstwo kłamstwem przebijają i kto nie nastanie czy niemiec czy sowirt to ścierfo zawsze pana znajdzie. Teraz widocznie brakuje im smyczy bo polityka historyczna PiS nwm do czego prowadzi. Pewnie żeby UPA wypłacać za represje bo walczyli z MO hahahah. I pospolitego bandyte co pobił MO tez mu wypłacać. Ogólnie bandytów i złodzieji legalizują jako walczących z systemem. Piepszona propaganda GEBELSOWSKA . Ale gebels też za to odpowiadał. A o ebanym Wołyniu PiS nabiera wody w usta i sie dławi hahahhaa. Tacy to Polacy . Z patryiotyzmem i hasłami na ustach ale nie w imieniu Polskości, tylko niejasnych interesów. Bo jak by niebyło w okrągłostołowym układzie któryś z braci też uczestniczył jako sprzedawczyk a TW Bolkiem?
Pomyśl
Pomyśl 07.04.2021, 16:59
Na miejscu Pana Gałeckiego zrobił bym audyt w szpitalu i przychodni z 10 lat zeby wiedzieć kto na czym zarabia. Sklepiki miejsca pod działalność, zlecenia na usługi. Wtedy by było wiadomo kto ryje i nie liczył bym na niektórych starych pracowników co dostali sie dzięki !!!! Do pracy w której dopiero sie wyrobili a byli sierotami !!!!!!!!! Pewnie tacy teraz robią wpisy typu tego typa Pppp
Pppp  Poppku myślenie nie boli
Pppp Poppku myślenie nie boli 07.04.2021, 16:51
Pppp troche pomyślunku idioto, co same piegniarki zrobią w szpitalu, jak lekarzy nie bedzie. Z salowymi szpitala nie pociągną ? O czym ty człowieku piszesz. Pomyśl zanim napiszesz coś propagandowcu ze starostwa!!!!!!!!!!!!
Puzio
Puzio 08.04.2021, 10:08
Na jego miejsce jest 100 spokojnie . Biedy on nie jest ....
8888
8888 08.04.2021, 10:05
No tak co zrobia a jak pan dyrektor zwinie manatki no wlasnie ?????a one zostana na bruku.Tylko widzisz to chodzi o hajs dla lekarzy .On tak czy owak zostanie zza to dla lekarzy sypie groszem a pielegniarki w 4 literach bedzie miec . Jak nie wiesz o co chodzi to badz pewien ze chodzi o pieniadze ....
Pppp
Pppp 05.04.2021, 10:35
Jahah pielęgniarki maja skladac wypowiedzenie tak????a ciekawe czy Pan dyrektor za pielegniarki by zlozyl sam wypowiedzwnie????Ludzie On sobie da rady .
un  zdenerwowany
un zdenerwowany 07.04.2021, 16:43
A Starosta z przewodniczącym rady powiatu by sie podali do dymisjii? Ryją oby zdobyć koryto i swoimi je wypełnić. I NIE PIERD... CIE TAKICH DURNOT ŻE PIS WYGRAŁ. Bo u nas stara klika komunistyczna dalej rządzi teraz pod szyldem zielonej koniczynki. Szmatławcz nie pociągneli do odpowiedzialności za nielegalną rekultywacje i wysypiska to pozwala sobie na więcej . Bo jak może być że starostwo kontrolowało i nic nie widziało ? A ci sami ludzie dalej pracują ? Mafia pie,,,,szona. Ale do czasu ten syf będą robić aż UNA do kryłowa wywiązą spod starostwa na taczce. I reszte rozwiozą po grabowcach czy skąd to KPZU pochodzi !!!!!!!!!!!!!
Do  Kadrowej szpitala
Do Kadrowej szpitala 03.04.2021, 12:45
żaden regulamin wewnętrzny dyrektora nie morze być niezgodny z kodeksem pracy i wyrokami sądu pracy https://kadry.infor.pl/kadry/w… _wynagrodzenia/3051671,Dodatek-stazowy-2020-co-sie-zmieni.html
Z  boku
Z boku 04.04.2021, 08:03
Ktoś by pomyślał, że kadrowa powinna znać przepisy, a tu klapki na oczach.
Jest
Jest 04.04.2021, 07:13
W internecie setki wyroków sądu pracy w tej sprawie, ale czy jest sens tępocie to wrzucać.
Ciekawe
Ciekawe 04.04.2021, 07:58
Ile jeszcze lat musi upłynąć zanim to dotrze do władz Hrubieszowskiego szpitala, prędzej wymrą .
Prawidłowy link
Prawidłowy link 03.04.2021, 12:47
https://kadry.infor.pl/kadry/w…

Pozostałe