Zamówiła telefon, przyszła tylko ładowarka

  • 25.03.2021, 12:22
  • ak
Zamówiła telefon, przyszła tylko ładowarka Fot. pixabay.com
Oszustwa na sprzedaży internetowej to ostatnio plaga. Jedną z ofiar jest mieszkanka Zamościa, która zamiast telefonu komórkowego za 3 tys. złotych, dostała ładowarkę.

50-latka chciała zrobić prezent córce, która na portalu internetowym wypatrzyła sobie wymarzony aparat. Matka przelała na konto sprzedającego dokładnie 3350 zł. Na przesyłkę czekała tylko kilka dni, ale gdy otworzyła pudełko, osłupiała. W środku zamiast kosztownego telefonu znajdowała się warta raptem kilkanaście złotych. Kobieta usiłowała skontaktować się ze sprzedawcą, ale ten nie odbierał, włączała się jedynie poczta głosowa.  Zamościanka uznała, że lepiej, jeśli wyjaśnieniem sytuacji zajmie się policja.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe