Każdemu po połowie (TYLKO W GAZECIE)

  • 25.03.2021, 06:09
  • wd
Każdemu po połowie (TYLKO W GAZECIE) Rok temu SOK w Jarczowie przeszedł generalny remont. W tym jest za co doposażyć scenę.
Ośrodki kultury w Jarczowie, Suścu, Jarczowie, Tomaszowie Lub. i Krasnobrodzie z dotacjami.

Nie dostali tyle, ile chcieli, ale dobre i tyle. Zresztą tak naprawdę te dotacje to wcale nie małe kwoty, więc będzie można za to zrobić sporo – kupić nagłośnienie, zamontować oświetlenie na scenie czy dokupić inny sprzęt. 

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło już wyniki naboru w ramach programu Infrastruktura domów kultury. Na ponad 1000 wniosków dotacje przyznano tylko 60! Są wśród nich nasze lokalne ośrodki kultury. W powiecie tomaszowskim umowy na dofinansowanie swoich projektów podpiszą: Tomaszowski Dom Kultury, Samorządowe Centrum Kultury w Jarczowie, Gminny Ośrodek Kultury w Suścu i Samorządowe Centrum Kultury w Tyszowcach. W powiecie zamojskim Krasnobrodzki Dom Kultury.

Kto dostał najwięcej i na co? O tym przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe