Szczebrzeszyn: Wandal zatrzymany, stanie przed sądem

  • 23.03.2021, 13:51
  • ak
Szczebrzeszyn: Wandal zatrzymany, stanie przed sądem Fot. KMP Zamość
Co mu przeszkadzała tablica? Czym zawiniła roleta? Tego nie wiadomo. Pewne jest, że za akt wandalizmu 27-latek ze Szczebrzeszyna stanie przed sądem.

Właściciel budynku usługowego w Szczebrzeszynie na początku marca zgłosił tamtejszym policjantom, że ktoś uszkodził roletę antywłamaniową w drzwiach wejściowych: porysował ją i wgniótł. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na 2 tys. zł. Na 800 złotych wyceniono tablicę informacyjną przy znajdującej się po sąsiedzku szkole muzycznej. 

Policjanci zajęli się tematem i ustalili, że sprawcą obu aktów wandalizmu jest 27-letni mężczyzna. Zatrzymali go i przedstawili zarzuty. Chuligan przyznał się do winy. Niebawem stanie przed sądem, który zdecyduje o wymiarze kary. Mężczyzna będzie odpowiadał jako recydywista. Teoretycznie za zniszczenie cudzej własności można trafić do więzienia nawet na 5 lat.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
meloman
meloman 23.03.2021, 17:14
pewnie dostał ostatnio pałę z muzyki, albo woli słuchac płyt...chodnikowych

Pozostałe