Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 22.03.2021, 17:24
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Minął tydzień, jutro jest wtorek, a to oznacza, że w sprzedaży pojawi się nowy numer Kroniki Tygodnia. Mamy dla Was sporo ciekawych tematów.

>>>> To był już 21. taki plebiscyt i jedyny, którego wyniki ogłaszaliśmy online. Nasi czytelnicy znów wybrali piłkarskiego trenera, piłkarza, działacza i drużynę roku.

>>>> Na Lubelszczyźnie zakażeń koronawirusem jest zdecydowanie mniej niż w innych rejonach kraju, ale i nas objął lockdown. Co to oznacza dla lokalnych przedsiębiorców?

>>>> Według Prokuratury Krajowej sędziowie popełnili błędy przy ocenianiu wyroku Sądu Okręgowego w Zamościu. Jakie są tego konsekwencje?

>>>> Swój łuk triumfalny ma Paryż, będzie miał też Tomaszów Lubelski. Odsłonięcie ma odbyć się najpóźniej 5 grudnia – w dniu urodzin Józefa Piłsudskiego.

>>>> W szczycie pandemii konflikt na linii dyrektor hrubieszowskiego szpitala – starosta powiatu. Czy Dariusz Gałecki złoży rezygnację?

>>>> Cerkiew w Kniaziach znów o sobie przypomniała. Tym razem nie w filmowym obrazie. Ktoś na jej ścianach namalował odwrócony krzyż i m.in. symbol przypominający pentagram.

>>>> Wiemy, co kamery miejskiego monitoringu wychwyciły podczas pandemii. To naprawdę ciekawe.

>>>> W Krasnobrodzie opłata uzdrowiskowa od czterech lat wynosiła 2,5 zł. Radni uznali, że czas na podwyżkę. Ile zapłacą turyści?

>>>> Czy w Księżpolu bez wymaganych pozwoleń zlikwidowano nieczynną stację paliw i czy nie doszło do skażenia gleby? 

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" zapraszamy Was na spacer po historii ulicy Kresowej.

To tylko część tego, co znajdziecie w tym numerze. Więcej od jutra w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe