Zatrzymać trzecią falę koronawirusa (TYLKO W GAZECIE)

  • 23.03.2021, 06:00
  • ak, wd, par
Zatrzymać trzecią falę koronawirusa (TYLKO W GAZECIE) Gdy rząd decydował o wprowadzeniu lockdownu, wskaźnik liczby zachorowań na 100 tys. mieszkańców był w naszym województwie najniższy w kraju.
Nie pomogło zamykanie poszczególnych regionów. Zakażeń koronawirusem przybywało w Polsce w szybkim tempie. Dlatego, mimo że na Lubelszczyźnie wskaźnik zachorowań na 100 tys. mieszkańców był najniższy w Polsce, także nasze województwo zostało objęte obostrzeniami identycznymi jak w całym kraju.

Jeszcze w poniedziałek, 15 marca stok narciarski w Jacni (gm. Adamów) był czynny i zapraszał do powitania wiosny na nartach.  

"Zima obiecuje pożegnać się z nami piękną, zimową pogodą w ostatnie dni swojego kalendarzowego panowania. Prognozy pogody zapowiadają piękny zimowy weekend. Już dzisiaj zapraszamy na stok. Mamy jeszcze dużo śniegu i na weekend przygotujemy bardzo dobre warunki narciarskie. Szykuje się miłe dla narciarzy pożegnanie zimy i przywitanie wiosny" – napisano w komunikacie. Ale dwa dni później stało się jasne, że z białego szaleństwa na Roztoczu nici.

Rząd zdecydował, że obostrzenia obejmą cały kraj. Co zostało zamknięte? Jakie są tego skutki? Czytaj w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak, wd, par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe