Gm. Krasnobród: Nowe stawki opłat za śmieci

  • 22.03.2021, 09:09
  • ak
Gm. Krasnobród: Nowe stawki opłat za śmieci Fot. pixabay.com Jeżeli gospodarstwo ma swój kompostownik, jego mieszkańcy płacą mniej
Jeszcze płacą po staremu, ale od 1 kwietnia w gminie Krasnobród obowiązywać będą nowe, ustalone przez radnych stawki opłat za śmieci. Ile zapłacą mieszkańcy?

Zgodnie z uchwałą podjętą 11 marca, trzeba będzie płacić 13 złotych miesięcznie za każdego mieszkańca z gospodarstwa domowego, w którym korzysta się z przydomowego kompostownika. Jeżeli jednak ktoś sam nie gromadzi odpadów biodegradowalnych, to stawka ta wynosi 15 złotych od osoby.

Wprowadzenie zmian nie wymaga od mieszkańców składania nowych deklaracji śmieciowych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe