Zamość: Zosia Sakowicz wyróżniona w międzynarodowym konkursie

  • 22.03.2021, 08:48
  • ak
Zamość: Zosia Sakowicz wyróżniona w międzynarodowym konkursie Fot. MDK Zamość Praca Zosi Sakowicz.
Sukces wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Zofia Sakowicz została wyróżniona w VIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „ Pejzaże Mistyczne – Architektura Lublina i okolic”.

Mała artystka kształci swój plastyczny talent podczas zajęć prowadzonych w placówce przez Magdalenę Majer. Jej praca przygotowana na konkurs była jedną z 787 nadesłanych na konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 25 w Lublinie,  Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” w Lublinie oraz  Caritas Archidiecezji Lubelskiej.

Zosia Sakowicz została wyróżniona w kategorii uczniów klas I-III.

Poza polskimi dziećmi na konkurs swoje prace wysłali także młodzi ludzie z Ukrainy, Białorusi, USA, Niemiec, Włoch i Chin.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe