Gm. Komarów-Osada: Skrzydlaci goście w moim karmniku – konkurs rozstrzygnięty

  • 22.03.2021, 06:10
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Skrzydlaci goście w moim karmniku – konkurs rozstrzygnięty Fot. Organizatorzy
Prawie 80 prac spłynęło ze szkół gminy Komarów-Osada na konkurs plastyczno-fotograficzny "Skrzydlaci goście w moim karmniku". Laureatów wyłonili jurorzy, ale także internauci.

W najmłodszej grupie wiekowej, do 6 lat wygrał Kacper Dołba z Komarowa-Osady. Drugą nagrodę, decyzją konkursowej komisji, otrzymała jego szkolna koleżanka Amelia Fizi, a trzecią odbierze Kacper Kuźma z Antoniówki.

O nagrodach w grupie młodych fotografików decydowali internauci w facebookowym głosowaniu.. W kategorii 7-11 lat pierwsze miejsce zajęła Emilia Śmiech, której praca zdobyła 529 lajków. Na drugim z 417 polubieniami znalazło się zdjęcie Krystiana Złomańca, a na trzecim (316 głosów) uplasował się Szymon Presz. Ta trójka laureatów to uczniowie SP w Komarowie-Osadzie.

Kolejność w ostatniej kategorii wiekowej była następująca: Martyna Schab ze szkoły w Antoniówce (123 lajki), Wiktoria Kwika z SP Komarów-Osada (117) i Weronika Schab z Antoniówki (104).

Konkurs zorganizowały wspólnie Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie i świetlica wiejska w Ruszczyźnie.

 

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe