Strażacy wspierają Narodowy Program Szczepień

  • 19.03.2021, 09:00
  • mł. bryg. Andrzej Szozda/KM PSP Zamość
Strażacy wspierają Narodowy Program Szczepień Fot. KM PSP Zamość
Komenda Miejska PSP w Zamościu włączyła się do ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19.

Po otrzymaniu z Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie 48 tys. ulotek, dokonano nadruku numerów telefonów infolinii dla każdej z 15 gmin. Ulotki zostały przekazane komendantom gminnym ZOSP RP, które następnie będą dystrybuowane do mieszkańców powiatu przez strażaków z jednostek OSP, które zadeklarowały wsparcie w tym przedsięwzięciu.

Nadrzędnym celem tej akcji jest dotarcie z ulotką do wszystkich, mieszkańców naszego powiatu. Ulotka zawiera informacje dotyczące sposobu postepowania w przypadku zamiaru przystąpienia do akcji szczepień. W sytuacji, gdy osoba ma problem z transportem do punktu szczepień, to wówczas należy zgłosić się na wskazany numer infolinii danej gminy. Transport osób będą prowadzili strażacy OSP z terenu powiatu zamojskiego.

mł. bryg. Andrzej Szozda/KM PSP Zamość

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe