Biłgoraj: Obsługa w ZUS przy Krzeszowskiej czasowo niedostępna

  • 18.03.2021, 11:00
  • Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim
Biłgoraj: Obsługa w ZUS przy Krzeszowskiej czasowo niedostępna Fot. twojzus.pl Otwarta pozostaje sala przy ul. Kościuszki, która udziela informacji w sprawach emerytur, rent i zasiłków.
Sala obsługi klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Biłgoraju przy ulicy Krzeszowskiej będzie tymczasowo nieczynna. ZUS przy ul. Kościuszki pozostaje otwarty.

Zamknięcie jednej z sal obsługi od 18 marca wynika z braku możliwości zapewnienia wystarczającej obsady z uwagi na nieprzewidziane nieobecności pracowników.

– Dlatego jesteśmy zmuszeni tymczasowo zawiesić bezpośrednią obsługę płatników składek i ubezpieczonych w budynku przy Krzeszowskiej. Mamy nadzieję, że nie potrwa to długo – dodaje Anna Pietras-Okoń, naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji w biłgorajskim ZUS.

Otwarta pozostaje sala przy ul. Kościuszki, która udziela informacji w sprawach emerytur, rent i zasiłków. Funkcjonują również wszystkie wydziały tzw. zaplecza, rozpatrujące wnioski.

CZYTAJ TAKŻE: SALA OBSŁUGI W HRUBIESZOWSKIM ZUS CZASOWO ZAMKNIĘTA

Bezpośrednią obsługę ubezpieczonych i przedsiębiorców zapewniają placówki w Zamościu i Janowie Lubelskim. ZUS jednak zachęca do kontaktu przez e-wizytę, czyli wideorozmowę. E-wizytę w biłgorajskim oddziale można umówić z dnia na dzień. Wolnych terminów jest wiele. Klienci mogą przesyłać wnioski i dokumenty: pocztą tradycyjną, przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS lub dostarczać je do zabezpieczonej skrzynki w budynku Zakładu. Działa także infolinia (22 560 16 00, w godz. 7.00-18.00).

Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Okradany
Okradany 18.03.2021, 22:15
I niech ZUS mi sprawe za zniesławienie założy to bedzie sie tóumaczył z przetrzymywania pozwów sądowych. Złodzieje !!!!!!!! Bo swoim chorym postępowaniem żeby zdobyć za oddalenie spraw wpływają na mój stan psychiczny , chociaż ich prawnik jest ułomny i nie potrafi przerwać procesu sądowego. Debile z ZUS hahahha a teraz pandemią sie zasłaniają
Okradany i oszukiwany przez ZUS
Okradany i oszukiwany przez ZUS 18.03.2021, 22:10
niech was zbada lekarz Orzecznik czy jesteście zdolni do pracy!!!!!!! inni nie mają tego komfortu pracując w zagranicznych marketach czy firmach zeby sie zasłaniać covid!!!!! Scieme wali ZUS jak zawsze i tylko du...pe obija ludziom a sobie odizolowanie potraktują jako prace w warunkach zagrożenia pandemii hahaha Mafia największa w Polsce>>>>>>>>>>>>

Pozostałe