Sala obsługi w hrubieszowskim ZUS czasowo zamknięta

  • 17.03.2021, 13:00
  • Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim
Sala obsługi w hrubieszowskim ZUS czasowo zamknięta Fot. twojzus.pl
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Hrubieszowie tymczasowo zawiesza bezpośrednią obsługę klientów. W zamian zachęca do skorzystania z e-wizyty.

Pozostałe wydziały Inspektoratu ZUS w Hrubieszowie pracują bez zmian, rozpoznając wnioski i wydając decyzje. Zawieszona od 17 marca w związku z sytuacją epidemiczną jest tylko praca sali obsługi klientów. Inspektorat wróci do działania w pełnym zakresie tak szybko, jak to będzie możliwe. O ponownym otwarciu sali obsługi poinformuje osobnym komunikatem.

Do tego czasu instytucja zachęca do korzystania z e-wizyt (wideorozmów z pracownikami ZUS), infolinii lub Platformy Usług Elektronicznych ZUS. W hrubieszowskim ZUS działa cały czas skrzynka na dokumenty (nadzorowana przez pracowników), do której można dostarczyć papierowe wnioski i dokumenty. Bezpośrednią obsługę klientów realizują natomiast pobliskie placówki Zakładu w: Zamościu, Chełmie i Tomaszowie Lubelskim. Więcej informacji w zakładce „kontakt” na www.zus.pl.

Małgorzata Korba, rzecznik ZUS w woj. lubelskim

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Płatnik
Płatnik 17.03.2021, 14:16
Niech lekarz Orzecznik z Biłgoraja ich zbada, jak zdolni do pracy to do pracy a jak nie to na rente. Nie barykadować sie przed ludzmi pod pretekstem covid bo co ma powiedzieć kasjerka w markecie co na was płaci składki? !!!!!!!!!
Ofiara ZUS
Ofiara ZUS 17.03.2021, 14:09
100tyś departamentów , kierowników, Orzeczników a cięzko jest skarge złożyć czy cokolwiek sie dopytać bo na infolini 2godz sie czeka. Teraz za covid to pewnie jeszcze sobie doliczą warunki szkodliwe hahaha. ażdy z ZUS zarabia a jedynie du,,,pe obijają ubezpieczonym, I żeby to było jakieś komunikatywne, a tam ciężko sie do kogoś dodzwonić. Możę zrobić same departamenty i kierowników, brać od ludzi kase a wszystko pozamykać? To chyba najdogodniejsza opcja dla ZUS. Bra kase za nic !!!!!!!!!!
Mauje albo udaje że pracuje jak każdy inny pracuje!!!!!!!!!!!!!fia ZUS…
Mauje albo udaje że pracuje jak każdy inny pracuje!!!!!!!!!!!!!fia ZUS albo prac 17.03.2021, 13:49
Może niech urzędnicy ,mniej siedzą przy kawie bo może przez to covid ich dotyka a bardziej skupią sie na rozpatrywaniu spraw? I może dział prawny nie skupia sie nad kruczkami prawnymi jak to obalać wnioski ubezpieczonych a zacznie to rozpatrywać merytorycznie. Bo takie rozdawnictwo 500+, jakieś tam jeszcze +13,14. a ja sie od 5 lat sądze z ZUS a w każdym piśmie ułomny prawnik ZUS szuka możliwości prawnej jak mnie udup...ić. Fajnie mają pewnie premie za odrzucone wnioski, a prawnie to jest tak uregulowane ze działają w ramach prawa chociaż decyzje nie mają sensu.
Ofiara ZUS
Ofiara ZUS 17.03.2021, 13:37
Tak sprawy opóżnione bo pandemia, odsetki pobierają, ale nie wypłacają, bo pandemia, cały urząd w 100% składzie, a nie ma komu sprawy załatwić, bo pandemia, To jak są tak schorowani to lekarz orzecznik zus i albo renta, albo na bezrobocie jak nie chce im sie prowadzić spraw a czekaja na ostatni ustawowy dzień.

Pozostałe