Krasnobród: Madzia Kozdra to Mistrzyni Dobroci

  • 20.03.2021, 13:30
  • ak
Krasnobród: Madzia Kozdra to Mistrzyni Dobroci Fot. Zespół Szkół w Krasnobrodzie
To bardzo ważne wyróżnienie bardzo młodej osoby. Magdalena Kozdra może się pochwalić tytułem Mistrzyni Dobroci w Zespole Szkół w Krasnobrodzie.

 Zdobyła go, biorąc udział w konkursie „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem” organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła. Dziewczynka przez dwa miesiące starała się być pomocna w różnych codziennych sytuacjach. Wszystkie swoje dobre uczynki pieczołowicie spisywała. Jej dzienniczek został przesłany organizatorom. Być może Madzia zasłuży sobie na nagrodę także w finale ogólnopolskim.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe