Gwałt na imprezie na Nowym Mieście w Zamościu

  • 28.02.2017, 06:00
  • Leszek Wójtowicz
Gwałt na imprezie na Nowym Mieście w Zamościu
Przemocą miał doprowadzić nastolatkę do obcowania płciowego. Mowa o 25-letnim mieszkańcu Zamościa, który został tymczasowo aresztowany. Podejrzany nie przyznaje się do gwałtu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec stycznia w jednym z mieszkań na zamojskim Nowym Mieście odbywała się impreza, w której uczestniczyła m.in. 17-letnia mieszkanka pow. biłgorajskiego. W nocy dziewczyna została zgwałcona. Czynu tego miał dokonać 25-letni mieszkaniec Zamościa.

Z relacji pokrzywdzonej wynika, że mężczyzna przewrócił ją na podłogę i przytrzymując za ręce, doprowadził do odbycia stosunku płciowego. Pokrzywdzona, która została przebadana przez biegłego ginekologa, narzekała na bóle szyi. Na jej ciele ujawniono też otarcia naskórka w okolicach: lędźwiowej oraz klatki piersiowej. Mundurowi zatrzymali sprawcę, który usłyszał zarzut zgwałcenia nastolatki.

Więcej o tym zdarzeniu w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
On
On 17.05.2017, 22:18
wy wszyscy go....wiecie o nim. On byl zdolny do tego wszystkiego. Sam widzialem jak bil dziewczyny i ponizal !ma za swoje damski bojser i cpun
Czarnaaaaaa
Czarnaaaaaa 06.04.2017, 15:45
Kazdy potrafi tylko ***ic jak ją *** swędziała to poszła po bandzi . Jak suka nie da to pies nie weźmie i taka jest prawda znam P wkońcu to moj brat i daje sobię ręke uciąć że jak by mu sama nie dała to by jej nawet palcem nie tkną z***a tylko mu opinie i on pszez to teraz cierpi . A taka jak ona heh szkoda ze gazeta nie napisala ile ona w *** ***i miala bo napewno nikt tyle makaronu nie zjadł co ona miała . Nie znacie nie wiecie jak było nie oceniajcie zostało mu pszyklejone coś czego nie zrobił !!!!!!!
kg
kg 03.03.2017, 09:29
nonoinek czyli jak miała złą opinię to już można gwałcić? Czasem warto się zastanowić, zanim się coś głupiego napisze.
Nonoinek
Nonoinek 02.03.2017, 23:49
Ciekawe czemu nikt się nie zainteresuje tym jaka to była dziewczyna i jaka miała opinie. Wiele osób zna ta dziewczynę i ma zła opinie o niej ale oczywiście biedny aniołek. ...
Zamoscianka
Zamoscianka 02.03.2017, 12:40
Mojego znajomego dziewczyna oskarżyła o gwałt.Sytuacja miała miejsce na imprezie u niego w domu. Byłam świadkiem sytuacji gdy ona ciągnęła go za rękę do jego sypialni wcześniej pytając moich koleżanek czy nie mają pożyczyć prezerwatywy. Żadnego gwałtu nie było- uprawiali po prostu ostry seks a że była pijana to nie wiedziała co tak naprawdę się działo. Kolega się wybronił z fałszywego oskarżenia ale łatka gwałciciela i tak została mu przylepiona właśnie przez takie nagłaśnianie tych spraw. Został przez to pobity kilka razy bo nikt nie chciał mu wierzyć, chociaż ta dziewczyna oficjalnie go przeprosiła po sprawie.
Yitomoto
Yitomoto 28.02.2017, 19:59
Najlepiej oceniać jak ktoś nie zna sprawy. Jak ktoś siedzi do wyjaśnienia to do wyjaśnienia. Dopuki nie było wyroku jest domniemanie niewinności.
Edek
Edek 28.02.2017, 14:45
Może w więzieniu też go zgwałcą...
alfa