Gm. Rachanie: Palił się dom w Pawłówce

  • 11.03.2021, 14:20
  • ak
Gm. Rachanie: Palił się dom w Pawłówce Fot. KP PSP Tomaszów Lubelski
Na szczęście nikt w tym domu nie mieszkał i nikogo wewnątrz nie było, gdy pojawił się ogień. Do pożaru drewnianego domu w Pawłówce (gm. Rachanie) doszło we wtorek, 9 marca.

Informacja o pożarze dotarła do komendy straży w Tomaszowie Lubelskim tuż przed godz. 23. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, płonęło poddasze, ogień trawił też dach i jego konstrukcję. Płomienie nie przedostały się jednak do pomieszczeń mieszkalnych na parterze budynku.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odcięli prąd i przystąpili do gaszenia. Po wszystkim budynek został przewietrzony i sprawdzony dokładnie z użyciem kamery termowizyjnej.

Akcja trwała ponad 2 godziny. Uczestniczyło w niej łącznie 5 zastępów strażaków zawodowych i ochotników, łącznie 16 osób.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe