Tomaszów Lubelski: Jest nowa policjantka

  • 11.03.2021, 12:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Jest nowa policjantka Fot. KPP Tomaszów Lubelski
W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim przybyła nowa funkcjonariuszka. Dzisiaj (11 marca) złożyła uroczyste ślubowanie.

Słowa przysięgi przyjął od świeżo upieczonej funkcjonariuszki szef tomaszowskiej policji inspektor Artur Deryło. Pogratulował młodej policjantce dokonanego wyboru i życzył pomyślności w służbie, a także satysfakcji z wykonywanych zadań. W uroczystości uczestniczył również I zastępca komendanta nadkomisarz Bogdan Kulas oraz kadra kierownicza wydziału prewencji.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi policji mogą dodatkowe informacje o rekrutacji znaleźć TUTAJ.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Obywatelka
Obywatelka 23.03.2021, 19:39
Zdecydowanie za niska i tak twonione są publiczne pieniądze, smutne , jak widać i KPP w Tomaszowie Lubelskim nie ma kobiet aby się pochwalić przynajmniej parametrami
Bolec
Bolec 16.03.2021, 17:42
Znałem tą dziewczynę, kiedyś przyszła do mnie i puka do drzwi, ja mówię : czemu pukasz, przecież jest dzwonek xddddd
Kulfon
Kulfon 16.03.2021, 08:54
Pałkę teleskopową też dali?
Cud
Cud 16.03.2021, 08:49
Gratulacje, w końcu jakiś sukces Policji.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 12.03.2021, 18:41
Policja w Tomaszowie to nie jest Kompania Honorowa w Warszawie. Pewnego razu zaparkowałem na zakazie. Podjechał bez świateł i sygnałów radiowóz i zaparkował z tyłu. Policjant zaczął mnie pouczać , nauczać i uświadamiać aż policjantka / niewielkiego wzrostu/ rzekła ;- A Ty jak jeżdzisz...
I odjechali
Śmiech
Śmiech 12.03.2021, 20:07
To jest naprawdę poważny argument za karłami w policji. Pewnie jak będzie cię bronić przed napastnikami to też jej laurkę wystawiasz bo przecież chciała im przemówić do rozsądku. 😃
Cartis
Cartis 12.03.2021, 11:06
A gdzie zdjęcie z komendantem?
JWS
JWS 12.03.2021, 07:28
Chyba jest określone w przepisach ile kobieta wstępując do policji ma mieć cm wzrostu i jakie warunki powinna spełniać.
Liczy się jak będzie się sprawdzała w służbie.
Janusz
Janusz 12.03.2021, 05:53
To w radiowozie chyba będzie musiała jeździć na poduszce albo w foteliku żeby cokolwiek widzieć :D
Śmiech
Śmiech 11.03.2021, 22:45
Takie teraz mamy służby. 150 cm i to w wysokich butach. A reszta funkcjonariuszy na interwencji będzie pilnować poszkodowanych i tej małej policjantki. Wstyd i śmiech panowie komedianci.
....
.... 11.03.2021, 23:47
Wzrost nie ma tu znaczenia,bo i karzeł moze Ci nakopać jak zna sie na rzeczy,raczej duze znaczenie ma tu szkolenie w interwencjach co niestety w polsce kuleje,nie raz widzialem w akcji "panow" gdzie bali sie podjac czegos do agresora a swoja kolezanke wystawiali w pierwszej lini zeby oni mogli pomierzyc spokojnie z tasera,poza tym lepiej trafic na spokojną kobiete niż patologicznego gline ktory ćpa i rzuca sie do Ciebie o byle co za to ze zle spojrzales w jego kierunku,a niestety jest coraz czesciej to spotykane...
Śmiech
Śmiech 12.03.2021, 20:03
Jesteś ignorantem i nie masz pojęcia o tej służbie. Sam wygląd powinien wzbudzać respekt. A ty mówisz o uspokajaniu? To polecam Ci sprawdzić jak się da uspokoić naćpanego gościa co ma 120 kilo wagi i 180 cm wzrostu razem z tą pożal się Boże policjantką.
miłośniczka gazety
miłośniczka gazety 11.03.2021, 22:32
Ciekawe ile ma wzrostu? Obstawiam 150cm bo mam też tyle. Może kobita ma z 3 czy 4 cm więcej (np 155)ale i tak jest mała w porównaniu do panów. Albo ostro ćwiczyła żeby zdać sprawnościowy bo małemu jest ciężko ponokac przeszkody. Wiem bo ciwmiczylam toe, albo ja ktoś klepną po plecach żeby się dostała i tyle.
Aspirant Nocul
Aspirant Nocul 11.03.2021, 20:09
Pani jest bardzo niska w porównaniu do innych funcjonariuszy
Ali