Poduszki sposobem na pomaganie

  • 12.03.2021, 06:09
  • Bogdan Nowak
Poduszki sposobem na pomaganie Katarzyna Blaszka ze swoimi podusiami.
Mieszkanka Stabrowa znalazła niezwykły sposób na okazywanie serca innym ludziom.

Katarzyna Blaszka ze Stabrowa (gm. Sitno) uszyła dotychczas ponad pół tysiąca pięknych, wielobarwnych poduszek. Trafiły one bezpłatnie do oddziałów onkologicznych w Warszawie, Białymstoku i Lublinie oraz m.in. do szpitala w Radecznicy. Ostatnio sto poduszek otrzymali zamojscy ratownicy medyczni. U wszystkich „uruchomiły” dobre emocje.

Reakcje obdarowanych osób zawsze są bardzo pozytywne, radosne. To jest prawda. O to mi chodzi, to mi daje radość – podkreśla Katarzyna Blaszka. – Coraz więcej osób wspiera mnie zresztą w moich działaniach. Ja także czerpię z tego siłę.

Więcej o tej niezwykłej kobiecie i jej pasji przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe