Krasnobród: Ministerstwo sypnęło groszem dla KDK

  • 08.03.2021, 11:13
  • ak
Krasnobród: Ministerstwo sypnęło groszem dla KDK Fot. KDK
Starali się o pieniądze i dostali. Krasnobrodzki Dom Kultury znalazł się na liście placówek, które otrzymają wsparcie z programów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na organizację „XIII Ogólnopolskiego Konkursu Organowego w Sanktuarium NNMP w Krasnobrodzie”, który odbędzie się w ramach XV Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej „Per Artem ad Astra” KDK otrzyma 15 tys. zł z programu „Edukacja Artystyczna”.

Kolejny pozytywnie rozpatrzony wniosek placówki był zatytułowany „Krasnobrodzka kultura w plenerze – zakup sceny mobilnej na potrzeby wydarzeń i edukacji kulturalnej”. Na to zadanie z programu „Infrastruktura domów kultury" placówka otrzyma 65 tys. zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe