Uratujmy serduszko Zuzi z Zamościa. Trwa zbiórka pieniędzy

  • 07.03.2021, 11:33
  • red.
Uratujmy serduszko Zuzi z Zamościa. Trwa zbiórka pieniędzy
10-miesięczna Zuzia Petryk z Zamościa urodziła się z poważną wadą serduszka. Maleńka dziewczynka i jej rodzice walczą, by mogła przejść ratującą życie operację w USA. Zabieg jest kosztowny. Kosztuje niemal 700 tys. zł. Bez pomocy ludzi dobrej woli nie uda się uzbierać pieniędzy. Stąd apel do naszych czytelników o wsparcie.

Historię Zuzi opisywaliśmy już na łamach Kroniki Tygodnia TUTAJ. Przypomnijmy, że zdiagnozowano u niej krytyczną wadę serca. Od tamtej pory rodzice dzień w dzień walczą o życie swojej córeczki. Maleńka dziewczynka spędziła wiele miesięcy w szpitalu, przeszła kilka operacji.

–  Nie ma słów, by opisać to, co wtedy przeżyliśmy. Strach, niepewność, czy nasze dziecko przeżyje, i niewyobrażalna tęsknota za ukochaną córeczką. Do tego pandemia, która sprawiła, że nie mogliśmy nawet przez chwilę z daleka popatrzeć na Zuzię. W sali szpitalnej była całkiem sama. Obostrzenia w szpitalach nie pozwalały nam być przy niej. Tylko raz na jakiś czas otrzymywaliśmy zdjęcie, w które wpatrywaliśmy się bez końca… – opowiadają rodzice na portalu siepomaga.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka pieniędzy.

Potrzeba ich mnóstwo, bo operacja w klinice w Bostonie ma kosztować blisko 700 tys. zł. Ale tylko tam dają szanse na to, że z wadą Zuzi uda się poradzić. Jeśli więc ktoś chce wesprzeć rodziców Zuzi proszony jest o wpłaty. Można ich dokonywać TUTAJ.

Tam też więcej o historii Zuzi, a także innych formach pomocy dziewczynce i jej rodzicom.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe