Potok Sitno zbiera baty

  • 05.03.2021, 05:30
  • MaSzt
Potok Sitno zbiera baty Potok Sitno w sparingu z Roztoczem Szczebrzeszyn stracił aż dziesięć bramek.
Potok Sitno obiecująco wypadł w sparingu z Kryształem Werbkowice, ale potem zaliczył dwie wysokie porażki.

Tegoroczne gry kontrolne Potok Sitno rozpoczął od przegranej 3:5 z Olimpią Miączyn, następnie zremisował 2:2 z Kryształem Werbkowice, a później doznał dwóch wysokich porażek – 1:8 z Huczwą Tyszowce i 0:10 z Roztoczem Szczebrzeszyn (wszystkie spotkania odbyły się na boisku ze sztuczną murawą OSiR w Zamościu).

– W sparingu z Kryształem bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się pod względem motorycznym i taktycznym, ale później spotkał nas zimny prysznic w spotkaniach z Huczwą i Roztoczem – mówi Piotr Welcz, trener zespołu z Sitna.

Potok będzie miał okazję poprawić się w ostatnim tej zimy sparingu – ze Spartą Łabunie (w sobotę 6 marca o godz. 16 na sztucznej murawie w Zamościu). Drużynę z Sitna opuścili Jakub Grzęda (zrezygnował z gry) i Adam Niderla (odszedł do Huczwy Tyszowce), za to przybyli Daniel Pyś (wrócił z Huczwy), Mateusz Kalman i Andrzej Kulas (wznowili treningi). Być może powróci także Błażej Omański z Kryształu i dołączy bramkarz Kacper Krawczuk z Unii Hrubieszów.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe