Zamość: Radny pyta o Akademię. Miasto uspokaja (TYLKO W GAZECIE)

  • 03.03.2021, 07:00
  • Agnieszka Piela
Zamość: Radny pyta o Akademię. Miasto uspokaja (TYLKO W GAZECIE)
Wiesław Nowakowski (ZKO) jest zaniepokojony przedłużającym się oczekiwaniem na dokończenie remontu budynku dawnej Akademii Zamojskiej. Miasto odpowiada, że z powodu dużego zainteresowania firm procedura przetargowa wydłuży się.

W sprawozdaniu prezydenta przeczytałem, że wpłynęło sporo ofert. Zakładając, że wszystko będzie optymistycznie, mam pytanie, kiedy te prace zostaną skończone, czy duże będzie opóźnienie? – pytał na sesji radny.

Piotr Zając, wiceprezydent, zapewnił, że magistrat jest w stałym kontakcie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. – Terminy, które były zawarte w pierwotnej umowie dalej nas obowiązują, ale jeżeli będzie taka potrzeba, to będziemy wnioskować o ich przedłużenie. Za chwilę będziemy na etapie otwarcia ofert. Zainteresowanie tym przetargiem jest bardzo duże. Były wizyty w terenie, masa zapytań – informował. Wiceprezydent ma nadzieję, że tym razem trafi się solidny wykonawca, któremu będzie zależeć na pracy i dochowaniu wszelkiej staranności w zakresie terminów.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe