Nowe wydanie Kroniki Tygodnia

  • 01.03.2021, 17:12
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia
Będzie co czytać! Już od wtorku możecie kupować nowe papierowe oraz e-wydanie Kroniki Tygodnia. O czym piszemy w tym numerze?

>>>> Rozebrałabyś się do naga przy mnie? Z takim pytaniem zwrócił się do dziewczynki mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Był przekonany, że koresponduje z dzieckiem.

>>>> Nasz konkurs na najsympatyczniejszą parę został już rozstrzygnięty. Absolutnie wyjątkowy, warty 2000 zł, piękny pierścionek z pracowni Dariusza Królikowskiego założy... My już wiemy kto.

>>>> Odsiedział wyrok za znęcanie się nad żołnierzami WiN i… ślad po nim zaginął. Miejsce pobytu Jana K. próbuje ustalić policja.

>>>> Jednemu obywatelowi Tomaszowa Lubelskiego przeszkadza hałas z muszli koncertowej w parku miejskim. Co na to rada miasta? 

>>>> Byłego radnego wyproszono z sesji w Szczebrzeszynie. Zapowiada, iż zawiadomi o tym prokuraturę.

>>>> Oskarżenia o nicnierobienie i pozorowane działania padały w Hrubieszowie podczas podsumowania pracy zarządów osiedli.

>>>> Gen. Hallera, ks. Golińskiego, TSWL czy WOŚP? Jest kilka propozycji nazw ronda przy DT Łukasz w Zamościu.

>>>> W ciągu jednego dnia w podhrubieszowskich Szpikołosach doszło do dwóch pożarów.  ich okoliczności wyjaśnia policja.

>>>> Spaliła się 102-letnia kamienica w Wożuczynie-Cukrowni. Dach nad głową straciło dziewięć rodzin. Ruszają zbiórki pieniędzy na odbudowę kamienicy.

>>>> Sejmik województwa raczej nie zdąży przyjąć uchwały o obwodach łowieckich. Kłopoty na horyzoncie.

>>>> W niedzielę zakończyliśmy głosowanie SMS w XXI Plebiscycie Piłkarskim, a w piątek skończyło się przyjmowanie kuponów. Teraz zbierze się kapituła, która przeliczy wyniki.

To tylko niewielka część tego, co znajdziecie w nowej Kronice Tygodnia. Chcecie wiedzieć więcej? Sięgnijcie po papierowe bądź e-wydanie.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe