Pożary w Szpikołosach (TYLKO W GAZECIE)

  • 02.03.2021, 12:00
  • par
Pożary w Szpikołosach (TYLKO W GAZECIE) W pierwszym pożarze w Szpikołosach spalił się budynek gospodarczy. Straty sięgają 20 tys. zł.
W ciągu jednego dnia w podhrubieszowskich Szpikołosach doszło do dwóch pożarów. W pierwszym spalił się budynek gospodarczy, a w drugim stół w warsztacie mechanicznym. Okoliczności obydwu pożarów wyjaśnia policja.

O pierwszym pożarze w Szpikołosach (gm. Hrubieszów) zaalarmowano strażaków 22 lutego około godz. 1.30. Palił się budynek gospodarczy. W akcji gaśniczej uczestniczyło 5 zastępów straży pożarnej: z Komendy Powiatowej PSP w Hrubieszowie oraz z OSP z Kobła, Dziekanowa i Teptiukowa.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polak
Polak 02.03.2021, 12:15
Skąd te pożary w zimie? W Zamościu też był pożar w fabryce blachy, musiałam brać leki od astmy, taki był smród w domu.

Pozostałe