Pierścionek dla ukochanej. Kto wygrał?

  • 02.03.2021, 08:18
  • m
Pierścionek dla ukochanej. Kto wygrał? Fot. Przemysław Wawryca
Nasz konkurs na najsympatyczniejszą parę został już rozstrzygnięty. Absolutnie wyjątkowy, warty 2000 zł, piękny pierścionek z pracowni Dariusza Królikowskiego założy Kinga Pobłodzińska.

Przez kilka tygodni prezentowaliśmy fotografie par. Uznaliście Państwo, że najsympatyczniejszą parą są Kinga i Piotr Pobłodzińscy i to na nich oddaliście najwięcej głosów – aż 571! Tym samym to ta para zdobywa w naszym plebiscycie główną nagrodę – złoty pierścionek z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego (Zamość, ul. Pereca 11, Stare Miasto).

 – Zwycięzcy plebiscytu wybiorą sobie złoty pierścionek z mojej oferty, a ja dopasuję go rozmiarowo. Zapraszam – mówi jubiler Dariusz Królikowski.

Drugie miejsce zajęli Dagmara Turek i Paweł Górski  – mieli 532 głosy. Nagrodą dla nich jest zabieg o wartości 300 zł w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Magdaleny Szubtarskiej (w D.H. Tomasz przy ul. Hrubieszowskiej w Zamościu).

Trzecie miejsce liczbą głosów 523 zdobywają Kasia i Damian Wyka. Dla nich nagrodą jest kolacja dla dwojga o wartości 150 zł ufundowana przez Restaurację CUD MIÓD w Ibis Hotel w Tomaszowie Lubelskim.

Czwarte miejsce mają Natalia Mróz i Damian Jakimiak (329 głosów), a miejsce piąte Monika Jaszak i Damian Kendra (305 głosów). Kolacje dla tych par (o wartości 100 zł) ufundowała restauracja BOHEMA w Zamościu.

Dziękujemy, że braliście aktywny udział w naszym plebiscycie. Na wszystkie pary oddaliście Państwo aż 3149 głosów!  Wszystkim życzymy szczęścia w miłości, a zwycięzcom gratulujemy.

W kolejnym numerze opiszemy historie zwycięskich par.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe