Hrubieszów: Osiedlowe życie w pandemii (TYKO W GAZECIE)

  • 02.03.2021, 08:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Osiedlowe życie w pandemii (TYKO W GAZECIE)
Podczas obrad rady miejskiej oceniono ubiegłoroczną działalność samorządów osiedlowych w Hrubieszowie. Padły oskarżenia o nicnierobienie i pozorowane działania. Niewykluczone, że spory przeniosą się z sali obrad na salę sądową.

Radny Ryszard Wiech na posiedzeniu Komisji Budżetu przy Radzie Miejskiej Hrubieszowa powątpiewał w zasadność finansowania osiedlowych samorządów, skoro w dobie pandemii nie działają prawie wcale. 

 – To nietypowa sytuacja. Zrodziła wiele niepokoju wśród mieszkańców naszego osiedla. Zarząd osiedla zdecydował, że główny ciężar działalności przeniesiemy na media społecznościowe. W ten sposób informowaliśmy mieszkańców o zmianach sytuacji epidemiologicznej w naszym mieście –  tłumaczy Katarzyna Partyka, przewodnicząca Zarządu Osiedla Garnizon w Hrubieszowie.   

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hrubek
hrubek 05.03.2021, 23:43
samorządy osiedlowe nie działają, pobieraj diety i to jest cała robota, nikt nie romawia z mieszkańcami, jak jest problem mieszkańcy sami rozwiązuja lub interweniują, radni nie są aktywni tzn są bardzo aktywni przed wyborami potem schodzi powietrze, mieszkańcy przy wyborach muszą zrozumiec że trzeba postawic na młodych aktywnych a nie starych wyjadaczy pilnujacych stołka i przywilejów
Edek
Edek 04.03.2021, 11:34
Może ZECEM zajmą się, szczególnie radni z miasta i osiedla na Piłsudskiego, Listopadowej, Polnej. Stawki będą coraz wyższe za ogrzewanie. Potem będą mówić, że nic nie wiedzieli.
gut
gut 02.03.2021, 09:35
Ciężar działalności w mediach społecznościowych? Ja dobrze widzę? Jakiż to ciężar? Jakieś koszty się z tym wiążą? Już guru Majewska ciężar działalności do "mediów społecznościowych" przeniosła, więc może wystarczy, co?

Pozostałe